rekrutacja 1

NABÓR DO ŻŁOBKA NA ROK 2020/2021

Drodzy Państwo, z przyjemnością informujemy, że rusza nabór dzieci do żłobka "Bolek i Lolek" w Sosnowcu, ul. Sobieskiego 25.

Nasza placówka opiekuńczo-wychowawcza dzieli się na dwa oddziały:

• Żłobek Bolek i Lolek 1- posiada 3 grupy dzieci najmłodsze( żabki, kotki, misie)
  • Żłobek Bolek i Lolek 2- posiada 2 grupy dzieci starsze( pszczółki, motylki)

W placówkach zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę z doświadczeniem, która świetnie sobie radzi
w każdej sytuacji, aby państwa dzieci czuły się bezpiecznie i miały zapewnioną najlepszą opiekę.
Podczas trwania zajęć o rożnorakiej tematyce, które przeprowadzane są przez panie opiekunki tak, by dzieci poznawały świat i otoczenie wszytkimi zmysłami, zapewniamy naukę poprzez zabawę.

Dostępne są również zajęcia dodtkowe takie jak:

• j. angielski
  • muzykoterapia
  • dogoterapia
  • zajęcia z psychologiem i logopedą

Żłobek dysponuje sanitariatami, dobrze wyposażonymi salami, w których wydzielone są miejsca do przewijania dzieci, do spożywania posiłków i wspólnej zabawy. Posiada odrębny plac zabaw z brakiem dostępu dla osób postronnych, który wyposażony jest w rozmaite ogólnorozwojowe zabawki, tunele, zjeżdżalnie, piaskownicę. Każdy sprzęt posiada atest i dostosowany jest do wieku i potrzeb dzieci.

Telefon: 508-002-387

-SERDECZNIE ZAPRASZAMY-