MAMO, TATO!

Jestem przedszkolakiem!

Co to oznacza? Kochani rodzice, już wam wyjaśniam!

Potrzebuję wygodnych ubranek - w których będzie mi wygodnie podczas zabawy, oraz które ściągnę i ubiorę po spaniu oraz toalecie.

Potrzebuję zestaw zapasowych ubranek-

czekających w plecaczku w szatni. Czasami zupą udekoruje bluzkę   a pędzel z farbą nie trafi w kartkę, czasami zdarzy mi się zgubić drogę do toalety lub zapomnę o niej podczas świetnej zabawy.

Pozytywne komunikaty:

Co pomaga:

• Uśmiech rodzica!
  • Radosny pewny głos.
  • Miłe życzenia- ,,Dobrej zabawy", ,,Baw się dobrze'',  "Udanego dnia".

Mówienie prawdy

Co pomaga:

• dotrzymywanie obietnic np.: '' Przyjdę po obiedzie/ podwieczorku", Po przedszkolu pójdziemy razem na plac zabaw" itp...

Co utrudnia:

• długie rozmowy przed salą,
  • kilkukrotne żegnanie dziecka,
  • chaos i pośpiech podczas pobytu w szatni,
  • słowa współczucia ''Przykro mi, ale muszę iść"- sugeruje dziecku, że znajduje się w przedszkolu za karę.
  • Przeprosiny, pocieszenia, współczucie i żal w głosie rodzica,
  • mówienie nieprawdy ''Przyjdę niedługo", Wrócę od razu po śniadaniu",- niedotrzymanie umów zawartych z dzieckiem,
  • wnoszenie dziecka na rękach - odrywanie z rąk rodzica przez nauczyciela

Przydadzą mi się wygodne kapcie na zmianę - w dobrym rozmiarze, wygodne i chroniące przed wywrotką - czasami zdarzy mi się pobiegać  z kolegami.

Miło być punktualnym przedszkolakiem- jestem jeszcze malutki, nie lubię się spieszyć. Wyjdźmy z domu wcześniej tak aby się nie spóźnić. Tyle zabaw czeka na mnie w przedszkolu!

Nie martw się o mnie - jestem niewątpliwie dzielnym brzdącem, ale może przytrafić się tak, że kilka łez popłynie. Bez obaw, to normalne! W końcu jestem jeszcze malutki

Szanowni Rodzice,

dezycją Rządu zamknięcie naszej placówki zostało przedłużone do 26 kwietnia 2020r,

dlatego czesne za przedszkole w miesiącu maj (obniożne za kwiecień) wyniesie: 170 zł.

Jest to duże obciążenie dla naszej frimy, ale robimy wszystko, żeby przetrwać kryzys i móc wrócić do normalnego funcjonowania.

Warunkiem obniżenia czesnego jest podpisanie aneksu do umowy (może się to odbyć za pośrednictwem poczy e-mail).

Drodzy Rodzcie,

poniżej do pobrania deklaracja  o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w oddziale przedszkolnym w Prywatnym przedszkolu Bolek i Lolek w roku szkolnym 2020/2021.

Bardzo prosimy o jej wypełnienie i odesłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

a62f93543df31fe50f7032e2b6d41778

deklaracja-o-kontynuowaniu-wychowania-przedszkolnego-1.pdf