Prywatne Przedszkole i Żłobek w Sosnowcu to całodzienne centrum opieki dla dzieci, które opiekuje się Twoim dzieckiem z miłością i pełnym zaangażowaniem.

Właściciel - Bartosz Stankiewicz prowadzi działalność opiekuńczo-edukacujną od 2010 roku. Z dniem 30 sierpnia 2013 został założony Prywatny Żłobek "Dzidziusiowo" w Będzinie od 26 września 2014 prowadzi również Prywatne Przedszkole "Zaczarowany Ogród" w Będzinie oraz, od 13 lipca 2016 roku, Prywatny Żłobek Bolek i Lolek w Sosnowcu. Od 1 stycznia 2017 roku powstało Prywatne Przedszkole Bolek i Lolek”

Oferta Bolka i Lolka skierowana jest dla rodziców chcących godzić wykonywanie pracy zawodowej z opieką nad dziećmi, a także dla tych którzy mają jak sprawować opiekę nad dziećmi, ale chcieliby, żeby dziecko miało kontakt z rówieśnikami i rozwijało swoją potencję, uczestniczyło w interesujących je zajęciach miało lepszy start.

Otwieramy się na potrzeby dzieci niepełnosprawnych oraz niepełnosprawnych rodziców lub opiekunów. Przedszkole i żłobek pozbawione są barier architektonicznych, drzwi są szeroki bez progów, w placówkach znajduje się łazienka dla niepełnosprawnych.

Przedszkole oferuje bezpłatne konsultacje psychologiczne i logopedyczne, dla rodziców dzieci uczęszczających do naszej placówki.

Tel: 500-830-910